1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Podłączanie dysku (slim) do PC

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Xeromo, Październik 16, 2012.

1. Xeromo

Xeromo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Witam mam problem, mianowicie mam uszkodzony dysk i chciałbym podłączyć go do komputera ponieważ mam na nim dość sporo gier(Ściągniętych z MS niestety nie są zapisane na moim profilu i nie będę mógł ich ponownie ściągnąć, po prostu przepadną) . Jak to zrobić potrzebny jest jakiś specjalny kabel? Problem z dyskiem polega na tym, że jak jest podłączony do xboxa to konsola automatycznie się restartuje tak po mniej więcej 15-20sec od włączenia. Nie mogę zgrać gry na dysk, nic z niego przenieść. Wysłałem go na gwarancję i nic nie poradzili niby wszystko jest ok, czyli wina ewidentnie leży po stronie dysku. Jak dysk nie jest podłączony do konsoli wszystko gra nie restartuje się ani nic. Z góry dziękuję za pomoc

2. Lotnik421 Xbox One

3. orso

orso Super Moderator Członek Załogi Super Moderator Pomocnik PSforum.pl

Polubienia:
    786
    Punkty za osiągnięcia:
    113
  4. Xeromo

Xeromo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Ok rozumiem tylko moje pytanie brzmi jak w ogóle podłączyć dysk do PC? (xbox slim)

5. marjooo

marjooo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
  6. gruby33

gruby33 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    38
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Przecież w dysku SLIMA są normalne wyjścia/wejścia SATA. Każdy nowszy komputer je posiada :) Chyba, że masz lapka to Transfer Kit

Wczytywanie...

Poleć forum