Podłączanie dysku z laptopa Seagate do Xboxa 360

BoxuMaster

Banned
Użytkownik
Świeżak
Witam. Posiadam xboxa 360 klasycznego (białego) i z nim miałem dysk Seagate 20gb st920217as.Problem jest taki że ten dysk mi się uszkodził. mam dysk z laptopa tych samych rozmiarów z wejściem SATA też firmy seagate ale o pojemności 500gb. gdy podpinam go do xboxa to xbox tego dysku nie widzi. na dysku mam tam jakieś stare pliki ale myślałem że jak podepnę ten dysk to będę mógł go sformatować pod xboxa. co mam zrobić aby xbox wykrył mój dysk 500gb? dokładny model dysku: Seagate 500gb Momentus 5400.6 Model ST9500325AS
 

WRUB5ON

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Niestety go nie podepniesz dysk który da się przerobić to tylko dyski WD by działały pod xbox 360. Każdy inny zadziała pod warunkiem że masz RGH inaczej nie ma takiej możliwości
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Jedynie go możesz podłączyć pod USB mając kieszeń.
 

BoxuMaster

Banned
Użytkownik
Świeżak
a gdzie znajde taką kieszeń?
 

BoxuMaster

Banned
Użytkownik
Świeżak
Niestety go nie podepniesz dysk który da się przerobić to tylko dyski WD by działały pod xbox 360. Każdy inny zadziała pod warunkiem że masz RGH inaczej nie ma takiej możliwości
Zauważ ze z xboxem dostałem dysk seagate 20gb a ja chcę podpiąć dysk z tej samej firmy więc trochę dziwnie aby nie działało
 

WRUB5ON

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Zauważ ze z xboxem dostałem dysk seagate 20gb a ja chcę podpiąć dysk z tej samej firmy więc trochę dziwnie aby nie działało
Dobrze widziałem o czym piszesz nie będzie działało gdyż dysk z konsoli ma specjalny format plików którego nie ma żaden dysk z laptopa jak również nie idzie tego dograc i nie ma znaczenia czy to dysk tej samej firmy czy nie ale ok jeżeli wiesz lepiej to widocznie się nie znam i życzę miłej walki by ten dysk ci ruszył
 

p_bladek

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
A to nie jest tak że dysk wymaga specjalnego biosu, rozpoznawanego przez konsolę. Może chyba spróbować go wgrać od xboxowej 500-setki , ale szansa że go uszkodzi jest spora. System plików jest tworzony podczas formatu dysku.
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Na dysku jest wgrany jak by to powiedzieć boot sector po którym konsola go rozpoznaje. Jeżeli sformatujesz dysk z konsoli pod PC to konsola już go nie zobaczy, potrzebujesz wtedy nazwijmy to plik który wgrasz na ten dysk ale takich plików nie ma do wszystkich dysków a są tylko do kilku modeli WD...
 

Do góry Bottom