1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Podlączanie internetu do xboxa.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez xxxbrowarekxxx, Maj 7, 2011.

1. xxxbrowarekxxx

xxxbrowarekxxx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    witam. kupilem sobie xboxa 2 dni temu. mam pytanko, otoz mam internet modem IPLUS (pod usb) czy moge go w jakis sposob podlaczyc do xboxa i korzystac tam z internetu czy musi byc internet tylko typu neostrada i laczyc sie przez wi-fi.
    pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. rafal123_1985

rafal123_1985 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    mozesz spróbować udostępniania połaczenia w windowsie i xboxa połaczyć lanem z kompem moze jakoś ci to zadziała.Mozliwe tylko zeby połaczyć xboxa z pc będziesz musiał uzyc kabla skrosowanego a nie 1:1 .

4. Brudsien

Brudsien Pomocnik Pomocnik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Katowice
    Nie koniecznie musi uzyc kabla skrosowanego ale najlepszym wyjsciem jest kupno routera z usb i obsluga tego typu modemow np taki

5. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    Jeśli łączyć PC - Xbox 360 to starczy zwykła skrętka RJ45 ale najlepiej kupić router z usb tak jak pisał poprzednik, tylko że ja polecę firmę TP-link mam od roku i działa w porządku tylko że bez usb, po edimaxie mam złe wspomnienia jak się z nim biłem próbując skonfigurować neta.

6. xxxbrowarekxxx

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Dzieki za pomoc. Niedlugo kupie taki router.

7. xxxbrowarekxxx

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Mam jeszcze jedno pytanko, czy jak kupie taki router to z komputera bede mogl uzywac internet w drugim komputerze,ktory mam w domu i xbox`ie jednoczesnie?

8. rafal47

rafal47 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Tak jeśli masz w drugim komputerze kartę sieciową, ale jak 3 urządzenia naraz będą korzystać to wolniejszy będzie internet.

9. xxxbrowarekxxx

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Taka karta sieciowa lub taka by pasowała pod ten router?

Wczytywanie...

Poleć forum