1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Podłączanie kabli do głośnika

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez freetag, Lipiec 27, 2010.

1. freetag

freetag Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Chciałem się dowiedzieć czy taki zestaw będzie w pełni działał. Przejściówka vga do xbox'a z dwiema chinchami+ taki adapter (Adapter RCA/Chinch - MiniJack Żeński !! KONSOLEX (1047432702) - Aukcje internetowe Allegro). Czytałem już temat o podłączaniu xbox'a do monitora i podłączanie kabli chinch do głośników komputerowych, ale nie za dużo zrozumiałem(jestem n00bem, wiem). Bardzo bym prosił o pomoc ;)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Kamilmix

Kamilmix Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Ossowice
    Będzie pasował, wszystko powinno działać

4. freetag

freetag Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Może ktoś jeszcze wie czy to będzie działać.

5. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Tak to jest odpowiednia przejściówka, pisze jak wół RCA z drugiej minijack. Ja tą przejściówkę mam po 4zł u siebie, jak będą zainteresowani mogę je wystawiać na allegro

6. freetag

freetag Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    A wiecie czy taki kabelek mogę dostać w jakimś media markcie, saturnie, electro worldzie?

Wczytywanie...

Poleć forum