1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Podłączanie pendrive

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Zenwalk, Wrzesień 4, 2012.

1. Zenwalk

Zenwalk Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Cześć!
    Swego czasu podłączyłem do konsoli pendrive z różnymi mediami, muzyka, obrazki i jakieś filmiki. Wszystko było fajnie mogłem odtwarzać muzyczkę itd., ustawiłem sobie nawet własny obrazek na tło. Ostatnio gdy podłączyłem pena konsola woła o jego konfigurację. Domyślam się, że konsola go sformatuje. Czy po tym zabiegu będę mógł normalnie wrzucić obrazki itp. a pamięć masowa będzie znowu widziana normalnie przez pudło?

2. Lotnik421 Xbox One

3. KamQiX

KamQiX Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    138
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Kluczbork
    Musiałeś sformatować pena w PC dlatego xbox woła o jego ponowną konfigurację :)

4. Zenwalk

Zenwalk Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jak podłączałem pierwszym razem zaraz po kupnie xb to też był formatowany w kompie. Ok skonfigurowałem własnie pena przez konsole, potworzyło mi jakieś pliki data coś tam ;p Czy jak teraz powrzucam bezpośrednio pliki to będzie wszystko widoczne ok w konsoli?

5. KamQiX

KamQiX Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    138
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Kluczbork
    nie... Musisz wrzucać pliki programem Horizon lub usbXtaf. A co wcześniej wrzucałeś normalnie i działało ?

6. Zenwalk

Zenwalk Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Tak, jestem pewien na 100%. normalnie wziąłem pena i podłączyłem :) Konsola sobie pobrała nawet kodeki do filmów, z odtwarzaniem muzyki podczas grania też nie było problemów. Nie musiałem nic z pendrivem robić. Pewnie to wszystko się zmieniło po którejś aktualizacji xboxa. Dzięki za pomoc, teraz już wiem czym mam wrzucać pliki na pamięć.

A tak na marginesie to jest jakieś chore, że nie mogę podpiąć normalnie każdej pamięci czy telefonu do konsoli i głupiego obrazka użyć, czy muzyki posłuchać.

7. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Można, ja na swojej konsoli Xbox 360 Elite z najnowszym dasboardem podłączam pena i nie woła mnie o żadną konfigurację, na penie mam muzykę i filmy. Jak skonfigurowałeś pena na konsoli to teraz możesz instalować gry, ścigać DLC itp. konsola go widzi jako HDD, więc sformatuj go ponownie na PC i podłącz do konsoli bez konfiguracji.

Wczytywanie...

Poleć forum