1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Podłączanie słuchawek do konsoli

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez Zenek Wichura, Marzec 4, 2013.

1. Zenek Wichura

Zenek Wichura Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Police
    Witam !

Mam konsole podlaczona do monitora hdmi-dvi. Do glosnikow uzywam tego AV co bylo w zestawie ( wylamana obudowa od kabla AV, zeby moglo wejsc HDMI).
    Teraz mam dylemat jak podłączyć słuchawki?

Pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Evvs

Evvs Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Swarzę™dz, Poland
    Musiałbyś mieć jakąś zewnętrzną kartę dźwiękową z możliwością podłączenia chinchy, albo skorzystać z przejściówki chinch rca > jack/mini jack. Ja mam SB Xfi 5.1 zewnetrzna na micro USB podlaczone z kompa do zestawu GIGAWORKS Creative'a i biega. Jednocześnie mogę mieć dźwięk z xa i komputera. Druga sprawa jest taka, że mam 2 zestawy okablowania do xa - wersja Elite jasper czerwona z Resident Evil. Mam ten co Ty w którym musiałeś wyłamywać obudowę, ale też mam sam dźwiękowy podłączany pod port Xa, on daje tylko dźwięk, ale też po chinchach albo Spdif. Obraz mam po HDMI, ale dźwięk uzyskuję z wyjścia słuchawkowego monitora- kabelek jack-jack do tej karty o której pisałem.

Wczytywanie...

Poleć forum