1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Podłączanie x360 do monitora

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Szyszek98, Czerwiec 24, 2014.

1. Szyszek98

Szyszek98 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,
    Chcę podłączyć swoją slimkę pod monitor. Mam wyjścia dvi i rgb. Pisze że rgb ale jak dla mnie to to jest vga (bo kabel wygląda tak: http://www.meditronik.com.pl/doc/mini/svga-d-3-lcd.jpg) do tego chcę podpiąć mini wieże Philips (mam tam wyjścia: aux-in i słuchawkowe).
    Jakie kable i przejściówki kupic? Trochę już szukam ale nie mam pewności co w moim przypadku bedzie działało. Więc proszę o wyrozumiałość i linki do kabli.
    Z góry dzięki ;)

P.S. Posiadam oryginalny kabel od zestawu microsoft.
    A i do tej wieży do potrzebuję takiej przejściówki: http://allegro.pl/rozdzielacz-rozgleznik-3-5-mm-jack-2x-rca-chinch-i4317954014.html
    czy może takiej+kabel 2x jack 3,5?: http://allegro.pl/p02-przejsciowka-adapter-jack3-5-ps3-xbox-glosniki-i4306980260.html

2. Lotnik421 Xbox One

3. maxoff

maxoff Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    182
    Punkty za osiągnięcia:
    63
  4. Szyszek98

Szyszek98 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jak ten dźwięk mam podłączyć ?
    Gdybym miał wejście optyczne w swojej mini wieży to rozumiem ale ja mam tylko aux-in słuchawkowe :/

5. maxoff

maxoff Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    182
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Przecież jest na tym adapterze wyjście dźwięku analogowego (tzw. czincze) - także tym podłączysz wieże...
    A jeśli twoje wejście to mini-jack (i nie masz wejścia na czincze) to wtedy kabel czincz na mini-jacka
    http://allegro.pl/mini-jack-3-5stereo-2rca-2czincz-prolink-ex-1-8m-i4328519535.html
    lub jak masz kabel czincz / czincz to wtedy taką przelotkę jak pokazywałeś w 1 poście za ok. kilka złotych...

6. slimsas

slimsas Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  7. Dawidovy

Dawidovy Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Teoretycznie powinno działać, ale w praktyce nic nie wiadomo, sygnał HDMI jest cyfrowy, a D-Sub analogowy. Spróbować można.

8. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1065
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Nie bedzie działać

9. Obrazek25

Obrazek25 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Racibórz
    Kumpel ma hdmi>D-Sub i mu działa. Ja używam Component>VGA, ale na taką przejściówkę trzeba uważać bo na tych tanich (15zł na allegro) koszmarna jakość jest.

10. sonic.2001

sonic.2001 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nie polecam kupna kabla HDMI-VGA

Ja kupiłem kabel HDMI-VGA i nie działa nwm czy kabel jest uszkodzony ale lepszy będzie kabel VGA-AV

11. Ra1to

Ra1to Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
Wczytywanie...

Poleć forum