1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

podłączanie xbox360 slim do internetu pierwszy raz

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez darekdarodragon, Grudzień 13, 2010.

1. darekdarodragon

darekdarodragon Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    mam pytanie, czy trzeba konfigurować xbox360 slim zanim podłączy sie go do internetu,
    jak pierwszy raz podłączyłem xboxa do internetu (bez przewodowego) to wyskoczył mi komunikat abym skonfigurował go z za pomoca komputera
    miałem użyć do tego windows media center

2. Lotnik421 Xbox One

3. CybPL

CybPL Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Coś tam namieszałeś. Mi po prostu wyskoczył konfigurator sieci, wprowadziłem wszelkie dane ( IP DNS Bramkę i inne - ponieważ w swojej sieci przydzielam ręcznie na sztywno ) i tyle. Przy tradycyjnym ustawieniu routera konsola pobierze Ci to wszystko automatycznie i śmiga... Nie trzeba robić nic przy pomocy kompa...

4. lisek84

lisek84 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kielce - Warszawa
  5. piper9

piper9 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    a czy za pomocą xboxa mozna przeglądać strony internetowe?

6. RSA

RSA Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Nie strony nie, ale jest facebook, radio Last FM, i pare bajerow.

7. Touch!

Touch! V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    Pod warunkei me masz konto na UK/USA XBL, bo na Polskim nie ma facebooka, a radio nie dziala, bo ma blokade regionalna.
    A strony teoretycznie mozna przegladac za pomoca specjalnego pluginu do WMC, ale komputer i tak musi byc caly czas wlaczony, a to mija sie z celem.

Wczytywanie...

Poleć forum