Podłączanie Xboxa 360 do monitora NIE HD

Stixi69

Świeżak
Świeżak
Mój monitor to Samsung SyncMaster, a natywna to 1280x1024. Jakby nie było nadal nie wiem gdzie mogę wybrać tą rozdzielczość w xboxie... W zakładce "Moja konsola Xbox" wchodzę w "ustawienia systemu" potem w "Ustawienia konsoli" następnie "Wyświetlacz" i tam mam różne opcje z których HDTV jest niedostępna, a w innych nic na ten temat nie widze ;).
 

Brudsien

Pomocnik
Pomocnik
Wejdz w ustawienia konsoli\wyswietlacz\wyswietl wykryte ustawienia, daj opcje wylacz, jesli po tym nie wyświetli ci sie pozycja rozdzielczość i format ekranu to pozostaje ci kabel VGA
 

Stixi69

Świeżak
Świeżak
Problem w tym że nie mam opcji /wyswietl wykryte ustawienia. Zauważyłem jednak napis "Aby skonfigurować tryby wysokiej rozdzielczości, należy podłączyć konsole kablem Xbox HD AV" Czyli muszę zakupić nowy kabelek :). Dzięki za pomoc ;).

EDIT: Jak wejdę w "Wyświetlacz" to mam 4 kolejne opcje do wyboru: Ustawienia HDTV, Format Ekranu, Ustawienia PAL, oraz Wygaszacz Ekranu. Tyle.
 

Brudsien

Pomocnik
Pomocnik
Wiec nie ustawisz rozdzielczosci i tak myslalem po prostu konsola wykrywa twoj monitor jako tv bo podlaczyles go pod tuner, podlacz kablem VGA, nie uzywaj tunera bo nie wazne co zrobisz nie ustawisz tam rozdzielczosci, musisz po przez kabel vga
 

Do góry Bottom