1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Podłączanie Xboxa do monitora bez HDMI

Temat na forum 'Co kupić?' rozpoczęty przez DildoxPOMPA, Marzec 29, 2014.

1. DildoxPOMPA

DildoxPOMPA Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Kraków
    Witam !
    Mam slimkę , i monitor Samsung SyncMaster T220 który nie ma HDMI
    Chcę do niego podłączyć mojego Xboxa i mam 2 opcje nie wiem która będzie lepsza i na której będzie lepsza jakość obrazu (najwyżej podsuńcie własne pomysły) :

OPCJA 1 :

Kablem ( ORYGINALNY KABEL MICROSOFT VGA XBOX360 WYSYŁKA 24H (4089672343) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. ) + przejściówka do Audio (czincze - jack )

OPCJA 1 :
    Kabel HDMI + przejściówka HDMI-DVI do tego kabel do audio ( 5.1 OPTYCZY KABEL AUDIO ADAPTER MICROSOFT XBOX 360 (4080581192) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. ) + przejściówka do Audio ( czincze-jack )

Przejściówkę na Jacka potrzebuję żeby puścić dźwięk przez głośniki .
    Nie znam się zbyt dobrze na tym ale przez Headset nie usłyszę dźwięku z gry prawda ?

Tak samo nie jestem pewien czy OPCJA 2 będzie działać .

Co o tym sądzicie ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. SZYMONZ25

SZYMONZ25 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    17
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Poland
    Opcja jeden jest tańsza i lepsza :)

Tapnięte z mojej Z1

4. Joma97

Joma97 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
  5. dadas123456789

dadas123456789 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    ja używam właśnie takiego rozwiązania
    Kabel HDMI + przejściówka HDMI-DVI do tego kabel AV od Xboxa z którego ciągne dźwięk dzięki przejściówce 2x jack żeński na 1 żeński

6. Sokar

Sokar Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Opcja 2 będzie najlepsza jakościowo, ale z drugiej strony opcja 1 będzie tańsza. Musisz określić co jest dla Ciebie priorytetem.
    Do drugiej opcji miałbym obawy, czy aby na pewno kabel pod AV OUT zmieści się z kablem HDMI. Dość mało miejsca tam jest, chyba że co nieco przerobisz....

Rozstaw AV portu i HDMI taki sam jak slimce

SLIM

Rozwiązanie:
    AV and HDMI fix on Xbox 360 Slim - YouTube

dadas123456789 jak to u Ciebie wygląda?

Wczytywanie...

Poleć forum