1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Podłączanie Xboxa do neta przez komputer.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez MrDynamite12, Grudzień 22, 2010.

1. MrDynamite12

MrDynamite12 Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Siema.
    Chciałbym podłączyć swojego Klocka do neta tak abym mógł użyć Xlink Kai.

Narazie udało mi się dotrzeć do tego jak podłączyć PC do media centera i żeby Klocek czytał z udostępniania danych(Media Player).

Przy próbach włączania udostępniania połączenia sieciowego dla połączenia kablem Ethernet moja karta netowa złapała zwis.(I cały komp(Nic nie działało(Nawet nie dało się go wyłączyć bez awaryjnego wyłączania))).

Więc proszę was o dokładny poradnik jak podłączyć się na Viście jeżeli coś to pomoże to mam laptopa Tohybe z Satelitą A200 ..

Dzięki serdeczne za odpowiedzi.

Rozwiązane:Nie zrobiłem połączenia mostkowego.

Wczytywanie...

Poleć forum