1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

podłączanie xboxa do PC

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez matis193, Styczeń 25, 2010.

1. matis193

matis193 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A więc tak z góry prosze o nie pisanie w stylu : poszukaj było bo szukałem i nie było. A mianowicie kombinuje od 3 dni jak podłączyć Xboxa do PC. Próbowałem kablem dodawanym do konsoli nic nie dało kupiłem 5 metrowy kabel s krosowany. I dalej nic ani nie mogę udostępnić internetu ani nie mogę skonfigurować Media Centera. Mam na kompie Vistę 32 Bity a Xbox to Elite Jasper NTSC. Z góry dzięki za pomoc bo już mnie szlak trafia a chciałbym pograć na Xbox Live. A ruter mam piętro niżej. Aha do kompa net doprowadzany jest bezprzewodowo.

2. Lotnik421 Xbox One

3. lozamet12

lozamet12 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Z tego co napisałeś rozumiem że chcesz mieć XB live ok, tylko tak masz zamiar podłączyć kablem ethernet czy bezprzewodowo?
    Jeśli ethernet to albo do routera, albo komputera na ktorym jest net ale wtedy muszisz mieć kompa włączonego żeby mieć internet w X360.
    Jeśli chcesz podłączyć pod kompa mogę pomóc ci to skonfigurować lecz nie jestem pewien czy na 100% tobie to zadziała ale zawsze można spróbować.

Pisz gg 11935572 (zawsze niewidoczny)

4. matis193

matis193 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Chce podłączyć do PC przez ethernet i udostępnić internet z PC oraz chce Media centera skonfigurować.

5. krisr77

krisr77 Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    a udostepniles lacze??

6. biperus

biperus Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Raccoon City
    Ja też mam z tym problem...
    Robiłem już wszystko - udostępnianie łącza itd. itp. w media center skonfigurowałem widzi Xboxa
    Ale gdy wchodzę w konsoli żeby np. oglądać filmy to wyskakuje mi że jakiegoś IP nie widzi hmm...
    Nie wiem co można jeszcze zrobić lub co źle robię :-/

7. jerro

jerro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
  8. biperus

biperus Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Raccoon City
    Ja napisałem że mam problem z media center :)

9. karaamba

karaamba Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Radomsko
    witam
    ja miałem podobnie, najpierw mały problem z udostępnieniem łącza, poźniej z windows media center. pamiętać należy o dodaniu do zaufanych połaczeń w firewallu i zaporze windows, mi bez tego komp widział konsole jednak nie mogłem przeglądać zawartości z poziomu konsoli. w każdym bądź razie na windows 7 to pomogło :)
    pozdrowienia

Wczytywanie...

Poleć forum