1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Podłączanie xboxa pod lan

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez wiateq, Listopad 6, 2013.

1. wiateq

wiateq Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witajcie mam problem z podłączeniam xboxa pod lana.
    Gdy podłącze xboxa na starym kablu to net mi działa.

Gdy xboxa podłącze na kablu innym kablu co dziś scrosowałem i kupiłem to na xboxie net nie działa, a na kompie gdy podłącze tym kablem to śmiga elegancko.

Może ktoś wie w czym może być problem? bo już nie ogarniam;/

2. Lotnik421 Xbox One

3. xVanSonx

xVanSonx Świeżak Świeżak

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Bydgoszcz
    1) Nie dociśnięty kabel?
    2) Wada fabryczna, a wcześniej korzystałem z funkcji sieciowej po przez użycie kabla ethernet?

4. wiateq

wiateq Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    kabel dociśniety okej. a wcześniej korzystałem netu na xboxie przez kabel z kompa co mam podłaczony internet, ale chciałem mieć do xboxa osobno kabel podłączony za szafkami to ten nowy mi nie dziala;/ hmm może na xboxa trzeba jakos inaczej scrossowac albo cos hmm nie wiem ;/
    może coś takiego hmm? http://edu.i-lo.tarnow.pl/inf/inet/001_lan/images/crossover.gif

Alert -=SETH=- //Nie pisz post pod postem. Używaj opcji edytuj.

Wczytywanie...

Poleć forum