Podłacząnie Xboxa pod monitor przez VGA i Głośniki Surround

Aftermath

Świeżak
Świeżak
Witam. Zakupiłem wczoraj tego bo z Allegro nie przyszedł :(. I na razie póki nie mam kabla Xbox -> VGA będę grał na telewizorze poprzez HDMI ,ale później chcę go podłączyć pod monitor i wiem że muszę kupić coś takiego ,ale co z dźwiękiem? Posiadam głośniki Creative Inspire A500 podłączone do PC i mam zamiar je potem podłączyć TEŻ do Xboxa. I moje pytanie to czy da się coś zrobić żeby one chodziły naraz na kompie i na Xboxie? Ewentualnie jakiś przełacznik żeby był lub coś w tym stylu? I jak mam w ogóle to zrobić co do kupić? Proszę o pomoc. Pozdrawiam Aftermath


PS: Mam jeszcze pytanie czy jak mam internet z PLAY Modem HUAWEI E156G i jak podłącze przez karte sieciową tym kablem enthernet do Xboxa to będzie net i jak to ustawić?
 

strusic

Użytkownik
Użytkownik
Na wtyczce od kabla VGA, którą wpinasz do Xboxa jest wyjście optyczne. Żeby podpiąć tak jak piszesz musiałbyś mieć wejście optyczne w komputerze. Zapewne nie masz więc musiałbyś dokupić takie coś LINK.
 

Aftermath

Świeżak
Świeżak
Chodzi ci o te 2 SPDIFy? To mam coś takiego. Bo mam wszystkie wejścia te same co w tej karcie Wiec co dalej?
 

Dragon_2009

Użytkownik
Użytkownik

Aftermath

Świeżak
Świeżak
W moim przypadku wystarczy że kupie kabel Cyfrowy SPDIF do SPDIF i podłącze pod ten kabel AV <-> VGA to będzie działać więc muszę się za czymś takim zacząć oglądać Dziękuje za pomoc pozdrawiam Aftermath
 
M

MaverickPL

Guest
Nie ma czegos takiego jak kabel cyfrowy spdif. To zwykly jednlozylowy przewod z ekranem. Mozesz uzyc dowolnego kabla i bedzie dzialalo. Na upartego do testow mozesz wziac kabel av z czinczami na koncu i sprawdzic czy dziala.
 

Aftermath

Świeżak
Świeżak
A co z moim pytaniem o neta w Konsoli?
 

Dragon_2009

Użytkownik
Użytkownik
będzie jak w pc udostępnisz łącze dla innych urządzeń
 
M

MaverickPL

Guest
Udostepniasz na PC polaczenie internetowe. Na konsoli ustawiasz jako brame adres komputera z siecia, i tyle.
Co do kabla VGA, to tam masz wyjscie VGA i audio, zapinasz pod wyjscia audio glosniki i gra.
 

Aftermath

Świeżak
Świeżak
To może jakiś poradnik jak ustawić tego neta w Konsoli?
 

Do góry Bottom