1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

podlaczenia xboxa do internetu bez kabla

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez kmieciu90, Styczeń 12, 2011.

1. kmieciu90

kmieciu90 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    witajcie, mam w domu dwa komputery ktore odbieraja internet przez router (tzn nie ma kabli i idzie bluetoothem - to jest chyba router, nie?) i wlasnie w ten sposob chcialem podlaczyc mojego x'a do internetu, ale wyskakuja mi jakies dziwne powiadomienia. wywnioskowalem z nich ze jezeli chce podlaczyc w ten sposob to potrzebuje jeszcze jakiegos urzadzenia do xboxa ktore bedzie wykrywalo owy internet. dobrze zrozumialem? jakie to urzadzenie? jesli sie myle to mnie poprawcie

prawdopodobnie juz istnieje wiele takich tematow ale narazie znalazlem same z okablowaniem, wiec odpiszcie lub podajcie linka do podobnego topicu, thx

2. Lotnik421 Xbox One

3. kes

kes Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
  4. Vassi

Vassi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław
    Jeżeli masz slima , to on ma już wifi wbudowane, jeżeli nie to musisz kupić takie coś jak dał Ci kes.

5. cru5h

cru5h Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Sosnowiec
    Ewentualnie użyć 2 routera z funkcją bridge :) jest na forum opis jak to zrobić. Koszty wyjdą trochę tańsze niż zakup Wireless Networking Adapter ale będzie ci drugi router prąd ciągnął wiec lepiej kupić adapter jak nie masz Xbox Slim.

6. kmieciu90

kmieciu90 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    zmieniając nieco temat na podłączenie z kablem , mam coś takiego poustawianego w moim routerze, pozostałe ustawienia można szczytać z pozostałych zdjęć na Fotosiku...

proszę mi powiedzieć co mam wpisać w ustawieniach konsoli żeby zaczeła wkońcu łączyć sie z xbox live lub moze dodac zmienic ustawienia w routerze

prosze o jakieś sugestie

pozdrawiam

7. sloniu

sloniu trolololololo V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Ogarnij ortografię. Podepnij xboxa kablem do routera i zobacz czy cie łączy. Zazwyczaj samo wykrywa ustawienia.

Wczytywanie...

Poleć forum