1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

podlaczenia xboxa do netu przez drugi router zamiast adaptera WIFI

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez wieo, Luty 14, 2011.

1. wieo

wieo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam
    jak w temacie na 100% bylo gdzies FAQ na stronce ale nie moge odszukac :/ jakis przy poniedzialku zakrecony jestem prosze o linka jesli moge a pozniej o usuniecie lub zamkniecie tematu...
    na ta chwile mam 2 routery - jeden linksysa (on jest podpiety do lini TP) sieje przez wifi neta - koszystam z lapa, i mam wolny roterr NETGARA DGN200 mam nadzieje ze sie nada ;) wiec prosze o tego linka lub info jak, netgar bedzie z xboxem oczywiscie kablem polaczony :D

Pozdrawiam
    Wiechu

2. Lotnik421 Xbox One

3. Favi413

Favi413 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Chcesz podłączyć xbox-a do internetu przez wifi w routerze?

4. Favi413

Favi413 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  5. wieo

wieo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    tak wlasnie mam wolny 2 router do ktorego podlacze xboxa kablem, a roter chce polaczyc przez WIFI z drugim routerem ktory udostepnia internet, i jest postawiony pietro wyzej :D

kiedys czytalem bylo gdzie ale jak pisalem nie moge odszukac jak wykorzystac router z wifi zamiast adapteru M$ :)

Pozdrawiam
    Wiechu

Wczytywanie...

Poleć forum