1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Podłączenia Xboxa do sieci poprzez router

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Pokora96, Październik 12, 2011.

1. Pokora96

Pokora96 Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witajcie. Mam zwykły modem z netii, i planuję jutro zakupić router. Mam takie to gniazdko w ścianie, i mam kilka pytań.
    1. Jak będę miał podłączyć router do kompa tak aby był internet?
    2. Czy będzie coś trzeba konfigurować w komputerze aby net działał sprawie, na kompie jak i na Xboxie?
    3. Czy komp będzie musiał być włączony podczas grania na Xbox Live?

2. Lotnik421 Xbox One

3. jakubkameleon

jakubkameleon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Kolego proszę czytać ze zrozumieniem to jest dział artykuły gdzie piszemy informacje związane z xbl od pytań jest dział Sieci(Xbl). Przenoszę tam szybciej znajdziesz odpowiedź na pytanie

4. MuchaPolska

MuchaPolska Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    1. Podłączasz router, kabel telefoniczny z gniazdka, kabel sieciowy pod PC i X360, wchodzisz na router 192.168.1.1 wpisujesz admin admin (jeśli takie masz domyślne). Wchodzisz w ustawienia, wpisujesz w VPI 0, VCI 35, wpisujesz nazwę użytkownika i hasło podaną od netii, wybierasz PPPoA i zapisujesz już masz neta :)
    2. Wystarczy tylko podłączyć kabel LAN i od razu będzie internet w PC a w X360 konfiguracja króciutka?
    3. Nie. Tylko router będzie musiał być włączony :)

Jak będziesz miał problem podaj mi GG na PW to Ci pomogę.

Wczytywanie...

Poleć forum