Podłączenie 2 xboxów do sieci lan.

skwierczyq

Użytkownik
Użytkownik
Witam. Czy jest możliwość podłączenia 2 xboxów w tym samym pomieszczeniu tak, aby można było grać bez potrzeby połączenia internetowego? Jeśli tak to czego potrzebuję i jak to zrobić?
 

Buloff

Użytkownik
Użytkownik
nie ma możliwości
 

skwierczyq

Użytkownik
Użytkownik
Na innych forach czytałem, że jest możliwość podłączenia 2 konsol i grać w gry przez system link, jednak nie wiem na jakiej zasadzie to działa.
 

Brudsien

Pomocnik
Pomocnik
Mozna podlaczasz kablem sieciowym dwie konsole i tyle, ale nie mam pojecia czy sieciowka konsoli ma system MDI-MDIX, jak ma mozna smialo podlaczyc zwykly kabel sieciowy, nie trzeba krosowac
 

CarokPl

Świeżak
Świeżak
Albo spróbuj podłączyć obie konsole do Routera.
 

Kuzarek

Użytkownik
Użytkownik
można podłączyć obie konsole zwykłym rj-45 sam tak robiłem i grałem w borderlandsy:D ale potrzebujesz 2 tv
 

JaZz

PlayStation 4
Ryżownik
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
można podłączyć obie konsole zwykłym rj-45 sam tak robiłem i grałem w borderlandsy:D ale potrzebujesz 2 tv
Czyli potocznie krosowanym
 

Brudsien

Pomocnik
Pomocnik
Czyli potocznie krosowanym
Ze jak, zwykly kabel to 1:1 czyli nie krosowany
 

JaZz

PlayStation 4
Ryżownik
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Ja podłączałem nie krosowanym i nie działało.
Puźniej dowiedziałem się że potrzebny jest krosowany.
http://xboxforum.pl/sprzetu-f11/system-link-cod-mw2-w-dwoch-wersjach-eng-i-pl-97975.html
 

Brudsien

Pomocnik
Pomocnik
Dobrze ale zwykly kabel nie jest krosowany, sieciowki xboxa najwidoczniej nie maja Auto MDI
 

Vurux

Świeżak
Świeżak
Jakiś czas temu grałem w system link Modern Warfare 2.
Wszystko działało jak należy 2 konsole i 2 telewizory ale można było grac tylko 1v1 co niezbyt mi się podobało, osobiście polecam split screena do takich zabaw, z system link za dużo roboty.
 

Do góry Bottom