1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Podłączenie akcesoriów X360 do PC

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez Belic, Maj 16, 2014.

1. Belic

Belic Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    lubelskie
    Hej. Od razu mówię że mój problem jest "specyficzny" i nie wiedziałem gdzie mam umieścić ten wątek ale chyba dobrze :) Do rzeczy:

Czy jest możliwość podłączenia akcesoriów z X360 do PC? Ponieważ jest taka sytuacja jestem "szczęśliwym" posiadaczem takiego sprzętu (wersja X360) Amazon.com: HORI PlayStation 3 Flight Stick 3: Video Games

Kupiłem go w USA rok temu jednak na X360 już go ograłem i to długo... Teraz BARDZO chciałbym podłączyć go do PC i śmigać w War Thunder jednak nie wiem czy jest taka możliwość. Na necie poszukałem no i coś znalazłem---> Hori Xbox 360 EX2 Flight Stick - General Discussion - Gaijin Entertainment Forum jednak do końca nie wiem jak zrobić to co tam piszą... Bardzo proszę o pomoc ew. wskazówki jak podłączyć to cudo do PC. Pozdrawiam!!

PS: Pomyślałem aby podłączyć go w taki sam sposób jak przewodowego pada X360...ale nie wiem jak to zroibć... innym pomysłem na jaki wpadłem to zainstalowanie sterowników do akcesoriów X360---> Software Downloads: Xbox 360 Controller for Windows Proszę o wasze opinie co działać? I czy w ogóle można go podpiąć?

Wczytywanie...

Poleć forum