1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Podłączenie do internetu - problem

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Hunt, Sierpień 18, 2010.

1. Hunt

Hunt Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Posiadam konsolę (w wersji białej premium/dysk 60gb) już niecałe 2 lata. Tuż po zakupie podłączyłem do niej internet zwykłym kablem od switcha i wszystko działało idealnie. Uzyskałem podłączenie do XBL i mogłem korzystać z wszelkich jego usług. Niestety parę tygodni później z pewnych powodów musiałem się z internetem podłączonym do xboxa rozstać.

Teraz, gdy podłączam w ten sam sposób, pojawia się łączenie i dosłownie momentalnie wyskakuje informacja, jakoby kabel w ogóle nie był podłączony! Próbowałem ustawień automatycznych i ręcznych - to samo. Woziłem konsolę i próbowałem podłączenia u innych - to samo.

Najlepsze jest to, że nic od tamtego czasu nie mogło się zepsuć. Myślałem, że może karta sieciowa się uszkodziła, ale nie wiem jak to mogło się stać, byłoby to możliwe? Sądziłem również, że to wina kabla, że nie scrossowany (czy jakoś tak), ale próbowałem poprzez różne i nie w tym chyba problem. Ban na XBL też zupełnie odpada.

Macie jakieś propozycje/pomysły co mógłbym zrobić? Dziękuję z góry za każdą pomoc, bo już się zastanawiam nad wysłaniem konsoli do serwisu, ale to oznacza długą i żmudną procedurę.

Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi...

Wczytywanie...

Poleć forum