1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Podłączenie do live,dashbord i stary flash.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Pusiak, Październik 13, 2012.

1. Pusiak

Pusiak Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam wszystkich forumowiczów!

Po zakupie nowego monitora postanowiłem wrócić do gry na moim XBOX 360.
    Wiele rzeczy się zmieniło od tych lat mojej nieaktywności więc mam kilka pytań:

1.Mam flash i extreme 1.51 lub 1.6.Konsola nigdy nie była podłączana do xbox live.Pamiętam,że nie mogłem odpalić gier nowszysz od Fable III,NFS hot pursuit. Zależało mi na tym fable więc kupiłem oryginał i wgrało mi przy odpaleniu najnowszego jak na tamte czasy dashborda.
    I tu mam pytanie czy konsola została wtedy oflagowana?

2.Czy jeżelibym podłączył teraz xboxa 360 do live z iex 1.51/1.6 to miałbym większe szanse na bana niż posiadacze LT + 3.0 lub jeżeli konsola jest oflagowana to 1 logowanie=ban z automatu?

3.Wyczytałem,że któraś tam aktualizacja dashboardu usuwa flasha i wgrywa nam oryginalnego softa,więc czy tyczy się to także iex 1.51/1.6 i jeżeli tak to jestem czysty tak jakbym nigdy nie flashował napędu (jeżeli nie mam oflagowanej) ?

4.Mam pytanie jeszcze odnośnie gier sprzedawanych na allegro jako konta z zawartością pobrania na dysk.Wiem,że można dostać bana gdy konto zostało kradzione a ja przeniosę licencję ale czy są też tego typu aukcję z zakazem przenoszenia licencji i zmieniania hasła na koncie a sprzedający udostępnia nam tylko konto do pobrania gry.Czy w tym 2 przypadku jeżeli pobiorę już tą grę na mój dysk to będę mógł grać tylko na tym ,,wypożyczonym koncie z allegro" czy także na swoim profilu xbox live i czy za tą 2 opcję też grozi ban?

Z góry dziękuję za odpowiedzi.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Baloon 360

Baloon 360 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    32
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Jeśli zrobisz aktualizacje teraz zapomnij o przeróbce .
    Najlepiej jest teraz wgrać OFW do napędu zrobić aktualizacje i wgrać lt2.01 lub lt3 zależny od napędu .

4. Pusiak

Pusiak Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Chodzi Ci o to,że jak teraz zaktualizuję dasha do najnowszej wersji np z pendrive to automatycznie mi usunie flasha i konsoli nie będzie dało się przerobić tak?

Wczytywanie...

Poleć forum