1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Podłączenie do Live przez router.

Temat na forum 'Artykuły' rozpoczęty przez sweeterek, Listopad 8, 2012.

1. sweeterek

sweeterek Banned Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    175
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wrocław
    Router :
    Kod:
     TP-LINK 150M Wireless Lite N Router
     Model No. TL-WR741N / TL-WR741ND
    Dostawca Internetu: Dialog(poprzez modem)zmienne IP
    Chciałbym połączyć to takim kablem Nowy Kabel Internetowy Ethernet 15m RJ45 Cat.5e (2772744316) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. będzie dobry ?
    Tylko zastanawia mnie jak to ustawić bo w internecie podają przykłady dla stałego IP,a mi co wyłącze modem to zmienia IP.
    Zostawiłbym tak jak mam obecnie czyli WIFI-LAPTOP-ETHERNET do Konsoli ale strasznie mi muli i rozłącza połączenie.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Rob1N_PL

Rob1N_PL Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    224
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Ale to nie ma znaczenia. Wewnątrz sieci IP się nie zmieni. Przypisz najlepiej po macu stały ip konsoli i otwórz dla niej porty i powinno grać.

Wczytywanie...

Poleć forum