1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

podłączenie do modemu

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez moro96, Styczeń 27, 2011.

1. moro96

moro96 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Kielce
    witam.
    Mam pytania co do podłączenia xbox'a 360 slim do modemu.Co prawda ma on wbudowane wi-fi jednak nie mam zasięgu i niczego nie mogę złapać- kielce KSM Przeczytałem na faq microsoftu , że to możliwe. Uprzedzam jestem laikiem
    Wiem, że potrzebuje kabla rj45 prostego.
    Jednak nie wiem czy modem ma odpowiednie wejście- jak ono wygląda, czy po podłączeniu będzie działał.
    Mój modem to Arris cm550 z upc.
    Proszę o pomoc i pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. Brudsien

Brudsien Pomocnik Pomocnik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Katowice
    Modem nie ma wifi, potrzebujesz routera, podlaczasz go pod modem, a inne komputery czy tez xboxa do routera np taki

4. triplex

triplex Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    chyba że chcesz tylko korzystać z netu w konsoli na czas gry. Podłączasz modem kablem sieciowym do wejścia w konsoli ,następnie restart modemu UPC (wyłącz na chwilę z prądu) i konsola sama powinna pobrać sobie ustawienia.

Wczytywanie...

Poleć forum