1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

podlaczenie do sieci

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez lukasz27, Kwiecień 24, 2012.

1. lukasz27

lukasz27 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Mazowieckie
    witam mam slima przerobionego lt 3.0,wiem ze niemoge grac w gry w sieci bo mi zbanuja??.konsola mi wifi czy oprocz gier mozna jakos wykorzystac ją w inny sposob,niewiem jeszcze do czego moglo by mi to sluzyc boje sie podlanczyc zeby nie zbanowali.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Gratak

Gratak Banned

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Tak zbanują, prędzej czy później. Możesz używać Xlink Kai np: Xlink Kai, XBslink

1 osoba to lubi.
  4. lukasz27

lukasz27 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Mazowieckie
    oni to blokuja tylko jak by sie gralo w gry??,niemusze grac moze cos innego porobic po podlaczeniu sciagac np dema pobawic sie troche sprawdzic,czy to tez ma cos wspolnego na bana.

5. Rafau666

Rafau666 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    465
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Stary Sacz
    Banuja za przerobiony napęd teoretycznie, ale fali banów nie było od 3 lat i nikt na 3.0 nie został zbanowany

1 osoba to lubi.
  6. Gratak

Gratak Banned

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Niby nikt nie został, ale jak zaczną to się będzie dymiło. Nie ma znaczenia co będziesz robił - podpinasz do neta ryzykujesz.

Nie banują bo ludzie z przeróbkami też przecież Golda kupują - a to jest jakiś zysk dla MS.

1 osoba to lubi.
  7. adam34689

adam34689 V.I.P V.I.P Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    504
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Jedynym minusem bana jest to, że masz bana (nie możesz podłączyć konsoli do internetu). Skoro fali banów nie było od 2009 roku, to można spokojnie podłączyć konsolę do sieci. Oczywiście - nie grać przed premierą.

Wczytywanie...

Poleć forum