1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Podlaczenie do Xlink Kai konsoli, ktora jest oflagowana jednak nie zbanowana

Temat na forum 'XLink Kai' rozpoczęty przez Bigggi, Grudzień 22, 2010.

1. Bigggi

Bigggi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam, jako ze mam juz coraz lepszy internet i moje pingi sa w granicach okolo 20- 25 ms, to moge sobie pograc. Jednak moja konsola jest oflagowana napewno I tutaj mam taki problem, jak skonfigurowac siec w xboxie tak aby nie laczyla sie z xbox live( chodzi mi o to by jedynie nie zablokowali mi dysku, chyba zeby dysku juz nie blokuja to moge się podpiąć ) ,a polaczyla sie z xlink. Bardzo prosil bym o kontakt do jakis osob ktore dobrze ogarniaja temat zwiazany z ta wlasnie sprawa. Moje gg: 4619576

2. Lotnik421 Xbox One

3. Misieksc

Misieksc Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Sosnowiec
    w ustawieniach filtru rodzinnego blokujesz automatyczne logowanie do xbox live oraz tworzenie kont w usludze xboxlive jeśli twój profil jest powiązany z usługą xbl to zalecane jest stworzenie nowego profilu ;)

Wczytywanie...

Poleć forum