1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Podłączenie dysku do innej konsoli

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez kolonet, Czerwiec 11, 2012.

1. kolonet

kolonet Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Witam
    Szukałem ale nie znalazłem wiec pisze...
    Czy można podłączyć dysk z jednej konsoli do drugiej i grać normalnie w gry zainstalowane na nim.
    Konkretnie chcę udać się do kolegi z moim dyskiem na którym jest Fifa12 + DLC Euro2012 oraz mój profil, i pograć lokalnie bez internetu na dwa pady?
    Czy cała akcja się uda i czy jest bezpieczna (pytam o utratę, zablokowanie zawartości, save, itp)

2. Lotnik421 Xbox One

3. adam34689

adam34689 V.I.P V.I.P Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    504
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Nic się nie powinno stać. Kopie zapasowe save'ów zrób na pendrive'ie. Potrzebujesz płyty z grą, nawet jeśli jest zainstalowana na dysku.

4. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    W EURO 2012 nie zagrasz bo przypisane jest do konsoli, gry instalowane z płyty powinny pójść :)

Wczytywanie...

Poleć forum