1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Podłączenie dysku do konsoli dzięki kieszeni

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez crysi, Październik 8, 2013.

1. crysi

crysi Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Mam dysk Samsung HD322HJ - Specyfikacja techniczna | Podzespoły | PC World - Testy i Ceny sprzętu PC, RTV, Foto, Porady IT, Download, Aktualności i dzięki radom kolegów z tego forum postanowiłem go podpiąć do konsoli Slim 4GB RGH za pomocą kieszeni na dysk. I mam pytania z tym związane. Jest na tym forum tutorial http://xboxforum.pl/dla-swiezakow-79/tutorial-jak-przerobi-hdd-od-pc-tak-chodzi-pod-xboxem-360-a-170797/ dotyczący podpinania dysku twardego z kompa do xbox`a. I mam pytanko. Czy jeżeli kupie tą kieszeń, a w konsoli mam przeróbkę RGH to czy będę musiał robić te wszystkie czynności co na tym tutorialu? Czy... jeżeli mam na tym dysku dwie partycje : 1 - 50 GB, 2 - 250 GB, to czy poprostu mogę zrobić sobie partycję trzecią, sformatować ją do FAT32 i podpiąć ten dysk przez kieszeń do Xbox`a nie musząc wykonywać tych czynności podanych na tym tutorialu. Czy będzie to tak działać? I drugie małe pytanie... czy jeżeli ta kieszeń będzie miała USB 2.0 to czy będzie to dobrze działać? Bo słyszałem że Xbox to tylko 3.0 USB. W sumie pendrive chyba z 2.0 usb i gram w gry nagrane na niego.

2. Lotnik421 Xbox One

3. TigraTeam

TigraTeam Banned

Polubienia:
    513
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biala
    Xbox ma usb2.0.Jeśli masz konsole z rgh wystarczy że sformatujesz ten dysk pod fat 32 i będzie działać.

1 osoba to lubi.
  4. crysi

crysi Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  5. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia: