Podłączenie dysku do konsoli dzięki kieszeni

crysi

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam. Mam dysk Samsung HD322HJ - Specyfikacja techniczna | Podzespoły | PC World - Testy i Ceny sprzętu PC, RTV, Foto, Porady IT, Download, Aktualności i dzięki radom kolegów z tego forum postanowiłem go podpiąć do konsoli Slim 4GB RGH za pomocą kieszeni na dysk. I mam pytania z tym związane. Jest na tym forum tutorial http://xboxforum.pl/dla-swiezakow-79/tutorial-jak-przerobi-hdd-od-pc-tak-chodzi-pod-xboxem-360-a-170797/ dotyczący podpinania dysku twardego z kompa do xbox`a. I mam pytanko. Czy jeżeli kupie tą kieszeń, a w konsoli mam przeróbkę RGH to czy będę musiał robić te wszystkie czynności co na tym tutorialu? Czy... jeżeli mam na tym dysku dwie partycje : 1 - 50 GB, 2 - 250 GB, to czy poprostu mogę zrobić sobie partycję trzecią, sformatować ją do FAT32 i podpiąć ten dysk przez kieszeń do Xbox`a nie musząc wykonywać tych czynności podanych na tym tutorialu. Czy będzie to tak działać? I drugie małe pytanie... czy jeżeli ta kieszeń będzie miała USB 2.0 to czy będzie to dobrze działać? Bo słyszałem że Xbox to tylko 3.0 USB. W sumie pendrive chyba z 2.0 usb i gram w gry nagrane na niego.
 

TigraTeam

Banned
Xbox ma usb2.0.Jeśli masz konsole z rgh wystarczy że sformatujesz ten dysk pod fat 32 i będzie działać.
 

crysi

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak

djploki

Użytkownik
Użytkownik
 

Do góry Bottom