Podłaczenie dysku zewnętrznego oznacza RHG ?

Fafaq

Świeżak
Świeżak
Witajcie, proste pytanko Czy jeśli mamy xboxa 360 i podłaczamy do niego dysk zewnętrzny i wszystko hula to oznacza że posiada RGH ? Czy może konsola nieprzerobiona też odczytuje zewnętrzny dysk/pendrive itp

---------
2 pytanie:
Zakładając że mam rgh i posiadam dysk przenośny w jakimś tam stopniu zepłniony robię 2 partycję w formacie fat (np 30 GB) Xbox go odczyta ?
 

TigraTeam

Banned
Nieprzerobiona też odczytuje zewnętrzny dysk/pendrive tylko widzi max 32gb
 

Fafaq

Świeżak
Świeżak
Nieprzerobiona też odczytuje zewnętrzny dysk/pendrive tylko widzi max 32gb
Rozumiem czyli jeśli ktoś podłączył dysk 80 GB i czyta (nie mam pojęcia czy wykazuje 80 czy te 32 GB) i wskazuje 80 to rgh a jeśli 32 to nieprzerobiona ?
 

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
Włącz konsole przyciskiem wysuwaną tacki. Jak pojawi się niebieski ekran to ma rgh. Jaka data produkcji i ile konsola się włącza?

Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2
 

Fafaq

Świeżak
Świeżak
Włącz konsole przyciskiem wysuwaną tacki. Jak pojawi się niebieski ekran to ma rgh. Jaka data produkcji i ile konsola się włącza?

Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2
Chodzi o to że planuje kupić tą konsolę , a osoba która ją sprzedaje nie bardzo się zna na tym ;/ Czy pomysł z sprawdzeniem ile pamięci ma ten dysk(80gb) po podłaczeniu do konsoli to dobry pomysł aby w jakiś sposób się upewnić ?
 

pocinas

Użytkownik
Użytkownik
Niech sprzedawca sprawdzi tak jak pisał Dexter

Włącz konsole przyciskiem wysuwaną tacki. Jak pojawi się niebieski ekran to ma rgh. Jaka data produkcji i ile konsola się włącza?

Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2
 

Do góry Bottom