1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Podłączenie dzwięku przez piny z pł. głównej.

Temat na forum 'TV i Audio' rozpoczęty przez Samuelix, Marzec 14, 2012.

1. Samuelix

Samuelix Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,
    tutaj kieruje moje pytanie do bardziej doświadczonych eksploatorów naszej konsolki Xbox 360.

A więc opisze sytuację :
    - Posiadam Xbox 360(nie slim, phat), z wejsciem hdmi (wersja premium). I jestem w trakcie podłączania konsolki poprzez HDMI przy wyjściu przejściówka na DVI-D do której podłączam monitor. Jak wiadomo dzwięku ni ma, i nie będzie.
    Jest na to sposób oczywiscie z przewodem Composite, otwarcie plastiku etc. LECZ <Czytać uważnie> NIE JESTEM W STANIE POSIADAĆ TAKIEGO PRZEWODU, CHCE ZNALEŹ DRUGI SPOSÓB.
    Chodzi mi oto iż jest opcja dolutowania się od spodu płyty gł. do pinów od wyjścia composite, tak aby mieć np. wejście mini-jack, wiadomo L Channel R Channel Ground, -> Lecz nie umiem znaleź tych pinów. Do tego prawdopodobnie gdzieś doczytałem aby te wejście dawało jakiś sygnał musimy dodatkowo zewrzeć dwa piny.

Poratujcie,
    Pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. KLAIN

KLAIN Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Zamość (okolice)
  4. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1065
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Robilem minijqck w konsoli dzialalo

Wysłane z mojego LG-P500 za pomocą Tapatalk

5. Samuelix

Samuelix Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dałbyś jakieś pomoce do zrobienia takiego czegoś? Byłbym bardzo wdzięczny.
    Chodzi mi mniej więcej w które PIN'y mam się wbić. i które do czego nalezą.

Jeśli chodzi o ten obraz z wtyczką to duzo mi nie daję. Poniewaz chce wlasnie sie bez niej obejsc. A piny na pł. głównej są inaczej rozprowadzone.
    Lecz widać na tym obrazku ze PIN 20 oraz 18 musza być "zlinkowane" aby włączyć VGA. Tylko nie wiem czy to jest wymagane, gdy tylko chce podlaczyc dzwięk?

Wczytywanie...

Poleć forum