podłączenie gitary gh5 problem

ejpepe

Świeżak
Świeżak
posiadam gh5 już od listopada, niestety przez ostatnie 2 miesiące gitara i gra była u kolegi. teraz nie moge podłączyć gitary. używałem już przycisków od "parowania" ale nic nie dało, jedynie powoduje miganie diod na gitarze. dodam jeszcze, że bezprzewodowy pad działa. miał ktoś podobny problem?
 

Touch!

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
A u kumpla działa? Próbuj do skutku, aż się uda.
 

gruchalbn

Użytkownik
Użytkownik
miałem podobny problem (ale u mnie gitara była w ogolenie używana nigdzie=nówka), trochę się z nim męczyłem. Pomógł właśnie ten przycisk od wyszukiwania, na zmianę naciskałem go w gitarze i konsoli, aż za którymś razem zaskoczyło.
Jeszcze jeden sposób przychodzi mi na myśl włącz konsole, grę i wówczas odłącz pada powinno wyskoczyć okienko by go podłączyć i wtedy spróbuj gitarę zsynchronizować.
 

cimekk

Banned
Pomocy mam ten sam problem , stosowałem się do wszystkich tych wskażówek i nadal nie działa, a cały sprzę jest nowy.
 

kowal625

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Bardzo mi zależy na odświeżeniu tego tematu, ponieważ mam ten sam problem :( proszę o odpowiedź. Sprawdziłem wszsytkie opisane tu metody i nie działa :( Proszę o jakiś magiczny sposób. Byłbym wdzięczny.
 

Do góry Bottom