1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Podłączenie głośników, 2.1 i 5.1

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez misiek564, Luty 2, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. misiek564

misiek564 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam ,
    jak w temacie,jaki jest najprostszy sposób na podłączenie głośników 2.1 lub 5.1 ?
    Dodam że xboxa mam podłączonego do telewizora kablem HDMI,więc z tego co się orientuje można też podłączyć te głośniki wyjściem słuchawkowym od tv?
    I polecacie może jakieś głośniczki do 2.1 do 200 zł? Czy może lepiej zainwestować w kino domowe ? (w sensie dekoder+5.1)

2. Lotnik421 Xbox One

3. kichu93

kichu93 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
  4. misiek564

misiek564 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  5. kichu93

kichu93 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
  6. KULA

KULA V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Szczecin
    Ja posiadam kino domowe 5.1 firmy Denon z głośnikami Wharfedale i telewizor plazmę FullHD 46" Panasonic wszystko podpięte kablem component i muszę przyznać że obraz piękny jak i cudowny dźwięk, obraz mam nawet lepszy niż na drugim telewizorze LCD FullHD 37" Toshiba gdzie konsolę na nim podłączam kablem HDMI, więc ja bym polecił kino domowe obraz i dźwięk komponentem łączyć

7. yahoone

yahoone Banned User V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik Game Master Liga XboxForum.pl PSforum.pl

Polubienia:
    124
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    @
Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum