1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Podłączenie głośników do Xboxa 360 Elite. Mam adapter do wyprowadzenia dźwięku ......

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Damianos_17, Luty 4, 2010.

1. Damianos_17

Damianos_17 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Nisko
    Witam,

Mam problem z podłączeniem głośników do Xboxa 360 Elite. Mam ten adapter do wyprowadzenia audio ORYGINALNY KABEL AUDIO ADAPTER XBOX 360 MICROSOFT (901853567) - Aukcje internetowe Allegro , ale nie mam kabela chinch ( czerwono biały ), to będę musiał sobie dokupić chinch-chinch + przejściówkę z tych chinchy na mini jack i wpiąć kabelek od głośników ? Tak to rozumiem. Poradźcie mi szybko, bo wybieram się do sklepu żeby to kupić.

2. Lotnik421 Xbox One

3. mataman

mataman Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
  4. Damianos_17

Damianos_17 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Nisko
    Dobra, to jadę do sklepu po kabelek i przejściówkę.

Wczytywanie...

Poleć forum