Podłączenie głośników przez pada Xbox One

Driftordiee30

Świeżak
Świeżak
Cześć,
Odrazu na wstępie napisze, że słuchawki podłączone przez złącze jack w padzie działają idealnie, jednak w momencie gdy podłącze kablem w którym z obydwóch stron jest zakończenie jack 3.5 głośniki do pada to okazuje się, że głośniki nie odbierają żadnego dźwięku. Kabel 2x jack działa, sprawdzałem dwoma telefonami. Ogólnie wygląda to tak jakby same słuchawki były obsługiwane, lecz głośniki juz nie. Próbowałem podłączyć do małego głośnika na jack'a, tez nic, tak samo jak z dwoma głośnikami Sony które idą przez wieże, w której jest wejście Audio In na Jack'a, które działa też z telefonem i laptopem.
Także jak to jest? Konsola jest podłączona do monitora z wejsciem DVI. Wcześniej miałem PS4 tez z tym monitorem i nie było problemu z podłączeniem głośników przez pada.
Pozdrawiam
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Masz coś źle skonfigurowane podłączyłem przed chwilą amplituner przez jacka w padzie i działa elegancko.
 

Driftordiee30

Świeżak
Świeżak
Kurde, przez słuchawki dźwięk idzie to i przez glosniki tez powinien iść :/ wgl ciekawi mnie to, że jak podłącze głośniki z padem to nie wyświetla się na xboxie to małe menu z regulacją głośności, tak jakby nawet nie widziało głośników...
 

Johny Mielony

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Podpinasz same głośniki czy głośniki ze wzmacniaczem? Bo podejrzewam, że może chodzić o impedancję.
 

Driftordiee30

Świeżak
Świeżak
Pod głośniki Sony CMT-EH10 podpinam do złącza Audio In i nie działa, pod mały głośnik Silvercrest sbl 4.1 A1 tak samo i tez nie działa. Dziwi mnie to bo te same sprzęty, przez taki sam kabel, działały idealnie przez wejście jack w padzie od ps4...
 

Johny Mielony

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Skoro słuchawki działają to znaczy, że nic nie jest uszkodzone. Przyczyny szukałbym w kablu, a raczej w samym jacku.
Jaki jest wtyk w słuchawkach? Taki jak tu ( http://support.xbox.com/pl-PL/xbox-one/accessories/connect-compatible-headset#798aa4ba4879460b83fd50754d912511 ) pokazane? W kablu jest taki sam czy z trzema stykami?
 

Driftordiee30

Świeżak
Świeżak
Kabel ma z obydwóch stron 3,5mm Jack. Jak podlaczam przez niego telefon czy laptopa do tych wlasnie glosnikow lub tego malego glosnika to wszystko dziala.
 

Johny Mielony

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Chodziło mi o liczbę tych srebrnych pierścieni na wtyku, czy są 3, czy 4.
Sprawdziłem u siebie i mam taki sam efekt. Na słuchawkach gdzie mam 4 te pierścienie na wtyku jest dźwięk, na amplitunerze na kablu z 3-ma pierścieniami na wtyku nie ma dźwięku. Czyli jest tak jak myślałem.
 

Lesterr

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Johny to teraz jeśli mam taki JACK z kablami to jak go połączyć z RCA skoro, jeśli mam 2 CHINCHE a w słuchawkach jest 4 to jak połączyć je skoro muszę podpiąć masę L,P kanał?
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Chodziło mi o liczbę tych srebrnych pierścieni na wtyku, czy są 3, czy 4.
Sprawdziłem u siebie i mam taki sam efekt. Na słuchawkach gdzie mam 4 te pierścienie na wtyku jest dźwięk, na amplitunerze na kablu z 3-ma pierścieniami na wtyku nie ma dźwięku. Czyli jest tak jak myślałem.
Jaki model pada ? U mnie na jack z 3ma pinami jest normalnie dźwięk na ampli.
 

Lesterr

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Ja posiadam elite pad, ale wiem, że musi być z 3ma pinami, a ja mam z dwoma i pytanie co kupić żeby to podłączyć do ampli?
 

Lesterr

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
@Johny Mielony
Wiem, że będę musiał kupić przejściówkę taką jak na zdjęciu, tylko pytanie jeśli rozbebeszę tę przejściówkę to jak podłączyć chinch do niej?


Czy wystarczy takie coś?
http://allegro.pl/kabel-jack-3-5-cztero-polowy-3-x-rca-3m-i6618313589.html?reco_id=64ef0258-4233-11e7-908c-6c3be5bb60a8&ars_rule_id=201
 

Attachments

Ostatnia edycja:

Johny Mielony

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
@krzys1190 ja mam elite. Może te tak mają.

@kamileloo92 może powiedz co Ty chcesz uzyskać. Chcesz mieć kabel gdzie z jednej strony masz jacka kompatybilnego z padem, a z drugiej strony dwa cinche?
 

Lesterr

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
@Johny Mielony
dokładnie tak. W poprzednim zestawie miałem możliwość podłączenia JACKa 3 pinowego i działało, tylko teraz jak uzyskać dźwięk na nowszym sprzęcie?
 

Johny Mielony

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Wyżej podałem link od ms. Spróbuj połączyć cinche z jackiem jak na schemacie i zobacz czy zadziała.
 

Lesterr

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Ogarnąłem dźwięk na dwupinowej wtyczce JACK

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
 

Karwan19

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
U mnie jak podłączę zwykłe głośniki creative pod pada, grają ale bardzo cicho. Co może być powodem?
 

Driftordiee30

Świeżak
Świeżak
Ja mam wtyki złote i są po dwa czarne pierścienie na każdej końcówce. Na słuchawkach mam też dwa pierścienie czarne.
 

Lesterr

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
U mnie jak podłączę zwykłe głośniki creative pod pada, grają ale bardzo cicho. Co może być powodem?
Ustawienia w konsoli

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
 

Driftordiee30

Świeżak
Świeżak
Dziś jadę do mediamarktu zobaczyć kable, jaki bym musiał kupić by dzialalo napewno? Najlepiej by było kupić optyczny kabel ale wyjście mam w xboxie a w głośnikach wejścia już nie mam :/
 

Do góry Bottom