1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Podłączenie HDD x360 do kompa / wgrywanie DLC

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez misiolin, Styczeń 30, 2010.

1. misiolin

misiolin Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, parę pytań, mianowicie,
    1. czy mogę podpiąć dysk z X360 (120GB jeśli to istotne) do kompa przez przejściówkę USB-S-ATA lub złącze ESata?
    2. Jakiego programu użyć aby przejrzeć zawartość dysku?
    3. Czy da się się wrzucić na dysk DLC ściągnięte z internetu (konsola, jest zbanowana, ale zamierzam zrobić unBan HDD) i jak to zrobić :D.
    4. czy podłączenie HDD do kompa może jakoś tego unBana uszkodzić (tak jak podłączanie boxa do Live'a po unBanie?
    5. Czy są jakieś modyfikacje (nie wiem jak to nazwać, "alternatywne" dashboardy, chipy) które pozwalają np. odpalać gry prosto z dysku? Konsola i tak jest zbanowana więc mogę się teraz nią troszkę pobawić :D

2. Lotnik421 Xbox One

3. Milu

Milu XBOX MANIAK XBOX MANIAK

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    ja wiem skąd ;P
    1. Nie, wyłącznie za pomocą Transfer Kita, albo za pomocą zwykłego kabla SATA o ile masz dostęp do dysku.
    2. Xplorer 360
    3. http://xboxforum.pl/ogolne-f71/poradnik-instalacja-update-theme-i-wiecej-33995.html
    4. Podłączanie dysku do kompa nie, ale zalogowanie do XBL tak, ban na dysk powraca.
    5. XBReboot i inne, sporo ich, ale homebrew na X360 dopiero się rozwija. Na daną chwilę, aby odpalić gry z dysku trzeba:
    - mieć odpowiednią konsolę (dash nie nowszy niż 2.7371, data produkcji przed czerwcem 2009)
    - mieć odpowiednie CB
    - zrobić JTAG
    - wgrać do NAND'a odpowiedni soft
    - etc.

Nie znam się na tym dokładnie, ale na pewno nie jest to proste i łatwo można zepsuć konsolę. Niektórzy na forum oferują odpowiednio przerobione konsole za niemałą cenę.

Wczytywanie...

Poleć forum