1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Podłączenie hitachi do PC

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez polikos, Styczeń 5, 2013.

1. polikos

polikos Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Tarnów
    Witam.
    Kupiłem przerobionego xboxa 360. Sprzedający nie podał mi ani klucza napędu ani wersji lt. Konsolke już rozebrałem i chciałem się dowiedzieć czy podpięcie napędu z niej do pc jest bezpieczne i czy będę potrzebował czegoś extra oprócz kabla sata i JF jeśli zasilanie będę brał z konsoli? Boje się żeby go nie spalić. Słyszałem coś o uziemieniu ale nie wiem nic konkretnego. Posiadam napęd hitachi 78 czy jeśli trzeba będzie zaktualizować lt to potrzebny mi jest Unlock CD? jak sprawdzić wersje lt gdy ma się napęd podpięty do kompa?

Wczytywanie...

Poleć forum