1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

podłączenie kinecta

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Kalinek, Sierpień 11, 2012.

1. Kalinek

Kalinek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam posiadam konsole xbox360 FAT. Chciałem do niej podłączyć kinecta, ale on nie działa bo wymagana jest aktualizacja, mimo faktu iż w ustawieniach jest opcja "konfiguracja sensora kinect". Co mam zrobić aby gra na nim była możliwa. Tylko nie chce tracić przeróbki... nie wiem jaka jest dokładnie wgrana chyba xtreme. Jeśli miała by zostać usunięta to jaki soft najlepiej wgrać pod LT 3.0

Wczytywanie...

Poleć forum