1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Podłączenie klocka do netu

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez wryty23, Kwiecień 1, 2014.

1. wryty23

wryty23 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam mam pytanie. Mam xklocka z Rgh. Jak go połączyć przez WiFi z netem? Jakoś we Freestylu się da to zrobić? I jeszcze jedno pytanie. Można skopiować ORYGINALNA płytę na dysk twardy tudzież pendrive?

2. Lotnik421 Xbox One

3. bartos

bartos Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    przez wifi\kabel ethernet(nie ma to znaczenia) -> srodkowy przycisk X na padzie -> ustawienia -> ustawienia systemu - > ustawienia sieci -> teraz w zalezonsci czy ethernet czy wifi -> wybierz - > wyskoczy okno z zapytaniem czy chcemy się połączyć z xboxlive - > naciskamy NIE - > teraz kolejno środkowu przycisk X na padzie - > interfejs główny konsoli xbox

Jesli chodzi o oryginały to tylko przez konsole w FSD poprzez wypakuj dvd

4. wryty23

wryty23 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzięki bartos. Ale jeśli chodzi o wypakowanie DVD to tym sposobem co piszesz nie idzie mi konsola mi się zawiesza na tym okienku gdzie wybierasz lokacje gdzie ma wypakowac płytę. Pozostaje tylko potem reset konsoli
    Pomoże ktoś z tym kopiowaniem DVD? W czym może być problem?

Wysłane z mojego LG-P760 przy użyciu Tapatalka

Wczytywanie...

Poleć forum