1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Podłączenie konsoli do internetu.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Generic, Marzec 7, 2014.

1. Generic

Generic Banned Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Konsolę która nie dawno zamówiłem kupiłem na allegro i zapomniałem zapytać sprzedawcy czy nie jest przypadkiem zbanowana. Chciałbym to sprawdzić podłączając kabel od internetu. Przed tym chciałbym się zapytać czy jeśli konsola jest przerobiona LT 3.0 i uruchomił bym na niej oryginalną grę pudełkową to grając w multiplayer i tak bym mógł dostać bana? Czy nie grając w żadne gry a korzystając z konsoli online też mogę dostać bana gdy korzystam na przerobionej konsoli? Czekam na wasze wypowiedzi.

2. Lotnik421 Xbox One

3. SonGoku

SonGoku Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Tak bana z tego co wiem możesz dostać również za samo korzystanie online z konsoli, więc za granie ale na oryginale również (tak myślę) :D

Wysłane z mojego Trooper_X55 przy użyciu Tapatalka

4. Aizen30

Aizen30 Banned

Polubienia:
    48
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Nie dostaniesz bana konsolą z lt grając na legalnej kopi gry, nie ma fali banów na lt.

5. Pixel

Pixel Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Przeróbka = szansa na bana. Dokładnie nikt ci nie powie - możesz dostać od razu, za tydzień lub dopiero za rok..
    Chociaż fali nie było od 4 lat, więc szansa jest znikoma..

@down
    Teoretycznie nie było ;) Chcę go tylko uświadomić, że mając przeróbkę zawsze jest ryzyko.

6. Aizen30

Aizen30 Banned

Polubienia:
    48
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Wiesz ,że od 3lat nie banów po co mu mącisz w głowie.

7. Generic

Generic Banned Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A wy gracie na piratach/przeróbkach online czy trzymacie xboxa z dala od internetu?

Wczytywanie...

Poleć forum