1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Podłączenie konsoli do monitora - DYLEMAT

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Maj, Wrzesień 6, 2012.

1. Maj

Maj Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Posiadam monitor Samsung SyncMaster 971p Samsung SyncMaster 971P - Forum PCLab.pl

Poczytałem trochę na forum odnośnie połączenia konsoli z monitorem. Monitor który posiadam ma tylko wyjście DVI. I tu rodzi się dylemat...

Pierwsza opcja:
    Kupić kabel hdmi-DVI plus standardowy kabel do x'a żeby poprowadzić dźwięk.

Druga opcja:
    Kupić kabel do xboxa vga z chinchami [podłącze pod wieże] plus przejściówka vga-DVI.

Problemy:
    [pierwsza opcja] Przeglądając tematy dowiedziałem się że są DVI cyfrowe i analogowe [?!] i nie jestem pewny czy mój monitor to ogarnie. Poza tym nie wiem czy zmieści się przy konsoli kabel hdmi i ten drugi od x'a [nie mam tego drugiego żeby sprawdzić - kupiłem tylko z kablem hdmi].

[druga opcja] jedynym problemem jest ta przejściówka bo w tym monitorze wejście jest tak jakby od spodu i monitor chyba stałby na kablu i byłoby krzywo [ale estetą nie jestem a monitor ma pivota więc można wyrównać].

Co lepsze? Audio adapter raczej odpada bo zależy mi na cięciu kosztów.

2. Lotnik421 Xbox One

3. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Najlepiej podłączyć kablem HDMI-DVI. Po podłączeniu HDMI do konsoli nie włożysz kabla AV żeby uzyskać dźwięk więc rozbierz tą wtyczkę i po kłopocie :)

4. Diabolique

Diabolique Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    48
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    wlozysz wlozysz. ja wlozylem ;]

Wczytywanie...

Poleć forum