1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

podłączenie konsoli pod internet

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez piotrek8627, Grudzień 21, 2013.

1. piotrek8627

piotrek8627 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    witam, jeżeli podłączę xbox360 przerobiony na lt3 przez wifi tzn pod internet to zostane od razu zbanowany? i czy przez bana bede mogł dalej grac w gry które sciągnołem z torentów czy już nie nie znam sie na tym i chciał bym poznać plusy i minusy mogł by ktoś mi to opisac co 2 a co 3 bo na google to tak ogólnie jest opisane i sam nie wiem o co chodzi dzięki wielkie za pomoc i pozdrawiam wszystkich życząc wesołych świąt

2. Lotnik421 Xbox One

3. trebol91

trebol91 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    74
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Nie zostaniesz zbanowany bo juz od parę lat nie było banow. Jeśli masz lt 3.0 i dobrze nagrane gry to możesz śmiało się podłączać do live. A Ban polega na tym że po prostu nie będziesz mógł podłączyć się do live ale offline normalnie będziesz mógł grać

Wysłane z telefonu L710

1 osoba to lubi.
  4. piotrek8627

piotrek8627 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    dziękuję bardzo pozdrawiam i życzę wesołych świąt

Wczytywanie...

Poleć forum