1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Podłączenie konsoli pod siec - jaki router ?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Raffcio, Grudzień 8, 2009.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Raffcio

Raffcio Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Witam serdecznie wszystkim. Kupilem pare dni temu konsole i chcialbym zakupic router do rozdzielenia sygnalu. Mam siec aster 10 megowe lacze. Teraz zadam pewnie bardzo oczywiste pytanie ale niestety nie orientuje sie w tym : Jaki router powinienem kupic ? Chce internet doprowadzic za pomoca kabla do konsoli ( jest niedaleko mojego modemu - nie przez WIFI) Bardzo prosilbym o propozycje najtanszego routera ktory bez problemu bedzie dzialal. Ja znalazlem taki http://www.allegro.pl/item842555160_tp_link_router_wifi_dsl_tl_wr340g_upc_aster_wi_fi.html
    p.s. Czy bede musial dodatkowo placic asterowi za wspoldzielenie lacza ? Adres Mac konsoli mam juz dopisany.

2. Lotnik421 Xbox One

3. siomal

siomal Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Wrocław
    Ten router nie jest jakoś specjalnie dedykowany pod Aster. Poza tym, żeby dzielić łącze musisz mieć dopisany mac routera, nie konsoli, bo wszystko co "wchodzi" do routera wychodzi jako 1 "sygnał" z routera z jego adresem IP i MAC. Tak czy inaczej w Mediamarkt jest router linksys WiFi b/g za 120zł i też się nada, a za 150zł jest router w standardzie N więc nie ma sensu przepłacać za ten który znalazłeś na allegro. I nie nie będziesz musiał Asterowi płacić za współdzielenie łącza. Tylko niech Ci dopiszą mac routera, żebyś nie musiał klonować adresu mac jakiejś sieciówki, albo konsoli.

4. Raffcio

Raffcio Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Ok to zadzownie do nich po zakupieniu routera. Napisales ze nie ma sensu przeplacac... Przeciez na allegro jest tanszy niz ten w MM za 120 zl. Dlaczego uwazasz ze nie jest on specjalnie dedykowany pod Aster?

edit:

Router kupiony, siec skonfigurowana --> wszystko dziala jak nalezy :) Mozna zamknac temat

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum