1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Podłączenie konsoli

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Raiga, Luty 28, 2009.

1. Raiga

Raiga Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Otóż chciałbym podłączyć konsolę do komputera ( by przesłać sobie trochę muzyki ). Słyszałem, że Windows Media Center nie działa na XP ( Mam Windows XP SErvice pack 3 ), doradzicie mi jakiś program zastępczy? Program Windows Media Connect ( czy jakoś tak ) w ogóle nie włączał się po instalacji więc jeżeli możecie zaproponujcie coś zastępczego.

2. Lotnik421 Xbox One

3. maciek14-22

maciek14-22 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Gdynia
    Musisz sciągnąć windows XP media center :)

4. Raiga

Raiga Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    No chciałbym ściągnąć Windows XP Media Center tyle, że nigdzie tego nie ma... Nawet byłbym w stanie kupić na allegro ale tam także nie ma. A Visty specjalnie nie będe instalował by mieć 1 programik, wolę XP.

5. Aras64

Aras64 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wałcz
  6. Grinch

Grinch Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0