1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Podłączenie kontrolera od XBOXa do PC jako drugiego gracza

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Dominik Tabasko K, Czerwiec 30, 2014.

1. Dominik Tabasko K

Dominik Tabasko K Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Warsaw, Poland, Poland
    Chcę pograć w L4D w opcji splitscreen, ale żeby to zrobić muszę podłączyć kontroler jako drugi gracz. Jak mam to zrobić? Wszystko robiłem wg. tego poradnika https://www.youtube.com/watch?v=pLFNMNvgqOM tylko nie ma tam opisane jak dokładnie mam to zrobić.

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    Załóż na konsoli drugi profil, po włączeniu drugiego pada naciśnij na nim logo xbox, potem X i wybierz drugi profil.

4. Dominik Tabasko K

Dominik Tabasko K Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Warsaw, Poland, Poland
    chodzi o to, żeby w komputerze ustawić jako drugi gracz co napisałem w temacie ;-)

Wczytywanie...

Poleć forum