1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Podłaczenie laptopa do TV

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez tomas89, Kwiecień 22, 2010.

1. tomas89

tomas89 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bdg
    Witam witam!
    Jako, że to dział offtopic pozwolę sobie napisać. A wiec mam pytanko. Mam laptopa z wyjsciem D-SUB a także DVI. Chciałbym podłaczyć laptopa do telewizora kineskopowego na chinch/euro. Moje pytanie. Czy na rynku jest kabel którym dokonam takiego połaczenia? czy w ogóle takie połaczenie jest realne? Kiedyś miałem podłaczenie do TV przez S-VIDEO na chinch jednak jakość obrazu była okrutna :) (VHS)
    Domyślam sie że bezpośrednio takiego połaczenia nie wykonam, jednak czy przez magnetowid/video dałoby rade?

Proszę tylko o konkrety ponieważ jako tako jestem obeznany w temacie i za porady typu kup nowy TV z HDMI dziękuje :)

Wczytywanie...

Poleć forum