1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Podłączenie livebox xbox 360

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez lubieplacki, Październik 30, 2011.

1. lubieplacki

lubieplacki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Witam pilnie potrzebuje tutorialu albo jakiejś pomocy co zrobić w momencie kiedy livebox jest podłączony z komputerem tym dupsem na usb a nie ma możliwości ustawienia połączenia bezpośredniego ethernetem modem konsola. Chodzi mi o połączenie gdzie xbox jest podpięty z komputerem jak to zrobić?

2. Lotnik421 Xbox One

3. kuzi1987

kuzi1987 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Również prosze o pomoc z konfiguracją. Korzystałem już z Tutoriala > Konfiguracje Xbox Live | Artykuły

niestety nie działa :/

Moja konfiguracja : ręczna //automatyczna nie działa
    IP: 192.168.1.12
    Maska: 255.255.255.0
    Brama: 192.168.1.1
    DNS Podstawowy: 192.168.1.1
    DNS Zapasowy: 0.0.0.0

PROSZĘ O POMOC

edit: UDAŁO SIĘ!
    // wystarczyło skonfigurować na nowo sieć w domu // domyślne ustawienia dla sieci w X360 // fabryczne ustawienia Liveboxa // śmiga

4. JOUSHER

JOUSHER Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Szczecinek
    możesz wyjaśnić jak to zrobiłes ?

Wczytywanie...

Poleć forum