1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

podlaczenie mionitor konsola problem

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez paradox2604, Wrzesień 26, 2014.

1. paradox2604

paradox2604 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    witam mam tak problem chodzi o to ze chcialem podlaczyc xboxa do monitora komputerowego lg flatron 23'' ktory ma wyjscie VGA wiec kupilem kabel z tym wyjsciem podlaczylem konsole do monitora i niby wszystko dziala ale obraz tak jak by nie jest ostry niby mam ustawiona najwieksza rozdzielczosc ale obraz nie jest dosc wyrazny czy trzeba gdziec cos zmienic w opcjach?

2. Lotnik421 Xbox One

3. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1264
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Poszperaj z rozdzielczością miałem to samo na TV o matrycy 1440x900 i o dziwo na natywnej obraz był mocno rozmiękczony (niewyrażany), wiem ze ustawiłem inna rozdzielczość i było ok.

Wczytywanie...

Poleć forum