1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

podlaczenie monitor-konsola kilka pytan

Temat na forum 'TV i Audio' rozpoczęty przez paradox2604, Październik 8, 2012.

1. paradox2604

paradox2604 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    witam kupilem kabel aby moc podlaczyc xboxa do monitora i mam takie pytanko czy przez taki kabel(monitor mam z wejsciem tylko vga) bede mogl odtwarzacz rozdzielczosc hd 1080p??jezeli tak to czy trzeba cos zmieniac w ustawieniach? czy moze lepiej kupic adapter hdmi-vga? czy wogole wejscie vga daje mozliwosc ogladania rozdszielczsci full hd czy taka rozdzielczosc otrzymamy tylko poprzez kabel hdmi?

2. Lotnik421 Xbox One

3. __FRIX__

__FRIX__ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    36
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Frydek, Katowice, Poland
    Z tego co mi wiadomo kabelek VGA do XBOXa nie jest w stanie "dać" obrazu HD - jedynie pseudoHD (skalowane) conajwyżej z cyfrowym dźwiękiem, niestety w tym przypadku cena kabla idzie w parze z jakością - im tańszy tym gorzej. Oryginalny bodajże kosztuje coś około 120 zł, zatem radziłbym jednak dołożyć i zainwestować w monitor z wyjściem HDMI lub jakiś używany TV. Adapter z VGA na HDMI nic tu nie pomoże - adaptery są po to, by dopasować gniazdo - wyjściowy sygnał pozostaje sygnałem jaki "wszedł" w adapter mówiąc łopatologicznie.

1 osoba to lubi.
  4. paradox2604

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    ok niestety monitor juz kupilem poniewaz mialem w dobrej cenie ledowy 24 cale ful hd ale tylko z wejsciem vga i dlatego go wzialem bo cena byla dobra
    a czy roznica jest widoczna gdy gra sie na monitorze?

5. akwarium25

akwarium25 Banned

Polubienia:
    234
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Top Secret:)
    Wedlug mnie w tym ,ze monitor jest maly nie praktyczny. I cena czasami jest za jakosc ale grac sie da.

6. paradox2604

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    czy ja wiem 24 calowy monitor wcale nie jest maly moim zdaniem jak do komputera to nawet jest za duzy tu sie rozchodzi o to ze gdy chce grac wieczorem zeby nie przeszkadzac dziewczynie w spaniu x wynosze do drugiego pokoju zeby wlasnie podlaczyc pod monitor

7. __FRIX__

__FRIX__ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    36
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Frydek, Katowice, Poland
    jak pracowałem na nocki to zawiozłem do pracy XBOXa i 21 calowy telewizor - w takiego powiedzmy Skyrima (bo wtedy grałem tylko w niego) dało się grać tylko "na pamięć" :) moim zdaniem minimalna przekątna wyświetlacza pod xbox360 to 32', w przeciwnym wypadku człowiek sie męczy podczas gry próbując przeczytać komunikaty na ekranie.

8. paradox2604

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    tak to fakt tez gralem na 21 calowym w gta ale jak niema co sie chce to trzeba grac na tym co sie ma :)

Wczytywanie...

Poleć forum