1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Podłączenie monitora kablem HDMI, problem.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez lamer666, Sierpień 12, 2011.

1. lamer666

lamer666 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Siemka, jestem na forum nowy. Mam Xboxa Slim 250, bez kinekta z wejściem HDMI, do zestawu również dołączono kabel HDMI. Na początku nie używałem go ponieważ nie miałem na czym, grałem na telewizorze bez full HD zwykłym kablem AV ( Standart Definition ). Kiedy kupiłem nowy monitor LG m2550d który ma też wejście HDMI. Mianowicie problem polega na tym że czytając różne artykuły, jest możliwoście zwykłego połączenia ich jednym kablem bez żadnych problemów, ale kiedy je podłącze bezpośrednio mój monitor ma czarny obraz z napisem " brak sygnału " ( AV normalnie działa na tym monitorze ). Proszę o pomoc. Z góry bardzo dziękuję.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Kubaszej

Kubaszej Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    A ile masz wejść hdmi? Może musisz wybrać któreś inne? Próbowałeś?

4. norbert910

norbert910 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Trochę trudno zrozumieć, ale z tego co rozumiem to jak podłączasz ix'a kablem HDMI to nie łączy, może spróbuj jak kolega wyżej napisał spróbować innego wejścia, lub innym kablem HDMI. Może problem leży w tym, że nie do końca dociskasz?

Wczytywanie...

Poleć forum