Podłączenie monitora kablem HDMI, problem.

lamer666

Świeżak
Świeżak
Siemka, jestem na forum nowy. Mam Xboxa Slim 250, bez kinekta z wejściem HDMI, do zestawu również dołączono kabel HDMI. Na początku nie używałem go ponieważ nie miałem na czym, grałem na telewizorze bez full HD zwykłym kablem AV ( Standart Definition ). Kiedy kupiłem nowy monitor LG m2550d który ma też wejście HDMI. Mianowicie problem polega na tym że czytając różne artykuły, jest możliwoście zwykłego połączenia ich jednym kablem bez żadnych problemów, ale kiedy je podłącze bezpośrednio mój monitor ma czarny obraz z napisem " brak sygnału " ( AV normalnie działa na tym monitorze ). Proszę o pomoc. Z góry bardzo dziękuję.
 

Kubaszej

Użytkownik
Użytkownik
A ile masz wejść hdmi? Może musisz wybrać któreś inne? Próbowałeś?
 

norbert910

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Mianowicie problem polega na tym że czytając różne artykuły, jest możliwoście zwykłego połączenia ich jednym kablem bez żadnych problemów
Trochę trudno zrozumieć, ale z tego co rozumiem to jak podłączasz ix'a kablem HDMI to nie łączy, może spróbuj jak kolega wyżej napisał spróbować innego wejścia, lub innym kablem HDMI. Może problem leży w tym, że nie do końca dociskasz?
 

Do góry Bottom