1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Podłączenie nagrywarki do laptopa.

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez Simo, Sierpień 11, 2012.

1. Simo

Simo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Jastrzębie Zdrój
    Jest możliwość podłączenia nagrwarki Ihas (bo taką chce właśnie kupić) do laptopa za pomocą jakiś przejściówek ?? Nie interesują mnie standardowe zewnętrze nagrywarki bo mi zależy właśnie na tej IHAS żeby płytki dobrze się nagrywarki. Mój stacjonarny komp padł i nie chce mi się w nim grzebać a jeszcze laptopa właśnie mam.

Ok widzę poniżej w podobnych wątkach że się da, a mogę normalnie przeflashować tego ihasa podłączonego do tego laptopa przez tą przejściówkę???

2. Lotnik421 Xbox One

3. KaBooM

KaBooM XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    109
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Jest możliwość adapterem + zewnętrzne zasilanie

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2

Wczytywanie...

Poleć forum