1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Podłączenie pada od xboxa do pc za pomocą kabla-odpowiedź

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez korni93, Wrzesień 15, 2010.

1. korni93

korni93 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Witam czy sposób podłączenia pada od xboxa do pc za pomocą tego kabla usb który służy ładowaniu pada działa???..słyszałem że wystarczy zainstalować sterowniki i pc wykrywa pada i działa.mam pada bez przewodowego
    mam więc prośbę o jak najszybszą odpowiedź czy komuś o działą bo koniecznie chcę podłączyć pada do pc liczę na pomoc pozdrawiam
    o to link do kabla
    KABEL DO ŁADOWANIA AKUMULATORA - WROCŁAW (1223235359) - Aukcje internetowe Allegro

2. Lotnik421 Xbox One

3. jakubkameleon

jakubkameleon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Nie ma takiej opcji żeby działało po pierwsze kabel który podałeś jest do ładowania pada. Podpinając tym kablem pada pod xbox, pad zaczyna się ładować ale dalej z konsolą komunikuje się radiowo a nie za pośrednictwem kabla!!! Na kablu nie ma przesyłania sygnału sterowania!

Bezprzewodowego pada podepniesz tym ---> LINK
    Przewodowego pada podepniesz tym ---> LINK

4. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Dokładnie.Lepiej kup oryginalnego pada od Xboxa 360 ale przewodowego.Na Allegro ich trochę jest.A ta aukcja z drugiego linku dotyczy podłączenie pada ale od Xboxa 1 z PC przez port usb.

5. warone

warone Banned Użytkownik

Polubienia:
    324
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Belgia
    Niewiem jak tym bezkablowym , ale tym padem kablowym powinno normalnie samo sie zainstalowac tak co najmniej bylo w moim przypadku gdy z nudow to wyprubowalem to tylko podlaczylem pada do PC i samo wyszukalo sterowniki do pada i zainstalowalo bez klopotow .Mam Win XP wiec na Viscie tez raczej bez klopotu jak by co bedzie dzialalo . ;)

6. djploki

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Dokładnie tak jest.Nie trzeba żadnych sterowników.

7. jakubkameleon

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    nie rozumiem jak to pada z xbox 1 ja kupiłem pada przewodowoego w jednym z hiper marketów i pad jest podłączany za pomocą takiej przejściówki tyle że kabel podany w drugiej aukcji był w komplecie pada.... także przynajmniej mój nie ma podłczenia usb tylko polączony jest z tym kablem podanym z drugiej aukcji...

8. djploki

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Ta okrągła wtyczka na zdjęciu z tej drugiej aukcji wystepuje tylko w padach od pierwszego Xboxa,no chyba,że ja o czymś nie wiem.

9. jakubkameleon

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    żeby nie być gołosłownym po południu zrobię zdjęcie i pokaże ci jak mam na moim padzie zakończenie i przejściówkę

10. korni93

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    kurde czy musze wywalić 80zł żeby pograć padem od xa na pc ?;/to tyle co nowy pad przewodowy ..sam nie wiem
    jeżeli chodzi o aukcje to możliwe że dałem złą bo szukałem na szybko..ogólnie chodzi o ten kabel który łączy pada i można podłączyć go do pc za pomocą USB..wiele ośób tu pisało że im działa jak widać to były jakieś jaja;/

11. tolman

tolman Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Z tego co słyszałem nie da rady podłączyć bezprzewodowego pada od X kablem do kompa. Polecam tę ofertę. Kupisz i zachowasz sobie odbiornik a pada pchniesz na allegro czy tutaj na forum. Wyjdzie taniej niż kupienie odbiornika na allegro:
    Pad Microsoft Xbox360 bezprzewodowy biały - Pady - ram.net.pl

12. djploki

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Ja Ci powiem,że warto.Sam mam oryginalnego pada przewodowego do Xboxa 360,którego wykorzystuje przy PC głównie przy emulatorach PS 2 czyli PCSX i Nintendo Wii i Gamecube czyli Dolphin.Dodatkowo każdy z tych emulatorów posiada specjalne pluginy do tegoż pada a jak wiemy pad od Xboxa 360 jest dużo bardziej wygodny od pada od PS 3 i rzeczywiście gra się na nim wyśmienicie.

13. korni93

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    a ile za swojego pada mogę wziąć??musiałbym ze 100 bo jak np sprzedam za 80zł to i tak 60-70zł będę musiał dołożyć więc na jedno wychodzi ;>
    pady mam w stanie b.dobrym

14. ziom779

ziom779 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  15. korni93

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    wytłumacz to jakoś jaśniej bo nie zabardzo rozumiem..do tego modułu trzeba przylutować USB?i tym USb podłaczyć pada??
    ktoś coś wie na ten temat??

16. Bride

Bride Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  17. korni93

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    a jest gdzieś może Polska instrukcja??bo widzę zę to nie tylko lutowanie..pewnie potrzebne są jakies inne narzędzia ,sterowniki itd

18. junior95

junior95 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.
    Mam podobny problem.
    W ostatnim czasie zakupiłem KABEL XBOX 360 PLAY&CHARGE, chciałem sobie pograć padem w FIFE na PC, ale się nie dało. Dlaczego? Jakieś sterowniki?

19. Remix27

Remix27 Banned

Polubienia:
    127
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Nie Pamietam
    W google wpisz sterowniki pad xbox 360

20. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa

rany... lenistwo to jest obecnie choroba spoleczna chyba, bylo na stronie pierwszej tematu, ten kabel jest do ŁADOWANIA pada a nie do podlaczania go z pc, trzeba miec odbiornik albo ORYGINALNY pad przewodowy

21. junior95

junior95 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Tak, wiem, że o tym było mówione, lecz myślałem, że ktoś jednak znalazł na to jakiś sposób :)
    Dzięki.

Wczytywanie...

Poleć forum